Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023

Απόλλων Παραλιμνίου : Ορθιος και στην Ευκαρπία

Ακομη μια αγωνιστική παρέμεινε αήττητος ο Απόλλων Παραλιμνίου .Αφού έφυγε με τον βαθμό της ισοπαλίας από την Ευκαρπια .Σε ένα παιχνίδι πλούσιο σε φάσεις και γκολ

Ο Κατσαμάγκας άνοιξε το σκορ για το Παραλίμνιο στο 21ο λεπτό .Οι γηπεδούχοι έφεραν το παιχνίδι στα ίσα . Αφού ο Πανουτσιδης  στο 30  ισοφάρισε. Με την έναρξη του β ημιχρόνου στο 47 ο Κατσαμάγκας έκανε το 1-2. Οι γηπεδούχοι όμως είχαν και πάλι απάντηση με τον Πανουτσιδη που στο 58 έκανε το 2-2 που ήταν και το τελικό σκορ

ΔΕΙΤΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΟ Χανιώτης – Άρης Πετεινού 1-0 (25′ Θωμαΐδης)

Ορέστης Ορεστιάδας – Αετός Βαρβάρας 2-0 (53′ πεν. Σταμόπουλος, 73′ Λογαράς)

Άρης Αβάτου – Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας 2-1 (25′. 33′ πεν. Σαμπανίδης – 48′ Γιαννούλης)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Πανθρακικός 0-2 (10′, 55′ πεν. Βάσκος)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας Ημαθίας – ΑΟ Καβάλα 1-0 (26′ Λέκα)

Νίκη Ευκαρπίας – Απόλλων Παραλιμνίου 2-2 (30′ Πανυτσίδης, 58′ – 21′, 47′ Κατσαμάγκας)

Βέροια – Νέστος Χρυσούπολης 0-1 (16′ Σέα)

Θερμαϊκός Θέρμης – Δόξα Δράμας 2-1 (28′ Πουρνάρας, 70′ – 90+5′ Μπρατσιάνη)

ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Αναγέννηση Επανομής 1-0 (69′ Χατζηασλανίδης)