Σάββατο 4 Φεβρουαρίου 2023

ΕΠΣ Σερρών : Βαθμολογική ανάσα για την Σκοτουσσα , νίκες για Αμμουδιά, Άγιο Πνεύμα ,Νιγρίτα ,Ποντισμενο , ισοπαλία στον Χειμαρρο , έχασε η Παλαιοκώμη

Η νίκη της Σκοτούσσας στο ντέρμπι της ουράς και η ήττα της Παλαιοκώμης στο Νεο Σουλι είναι τα αποτελέσματα που ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα

Α ΟΜΙΛΟΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η Αμμουδιά κέρδισε το Μεγαλοχώρι με 2-0 το σκορ άνοιξε μόλις στο 2 και ο Τσιαχουρτίδης στο 53 έκανε το  2-0

Βαθμολογική ανάσα για την Σκοτουσσα που κέρδισε με 3-0 το Χριστός .Το σκορ άνοιξε στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου με πέναλτι στο 57 το 2-0 και στο 70 το τελικό 3-0

Ισοπαλία στον Χειμαρρο  οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 14 και οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στο 45

Δείτε την βαθμολογία

Β ΟΜΙΛΟΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Το Άγιο Πνευμα πέρασε άνετα από τον Δραβησκο κερδίζοντας με 0-2 .Τα γκολ ο Παράσχος στο 15 και το 82

Η Νιγρίτα προηγήθηκε στο 5 και στο 36 έγινε το 2-0 στην εκπνοή του πρώτου ημιχρόνου ο Θρακικος μείωσε σε 2-1 . Στο 74 ο γηπεδούχοι πέτυχαν και τρίτο τέρμα με το τελικό σκορ να διαμορφώνεται σε 3-1