Σάββατο 4 Μαρτίου 2023

ΕΠΣ Σερρών : Νίκες με μεγάλα σκορ για Αμμουδιά και Σιδηρόκαστρο , διπλά για Καλά Δέντρα και Σκοτούσσα , νίκες για Ηρακλή και Παλαιοκώμη

Μεγάλα σκορ στα παιχνίδια του Α ομίλου της Α Κατηγορίας

Στην Αμμουδιά ο Ηρακλής συνέτριψε τον Διγενή Ποροιων με 10 -0 .Το σκορ στο α ημίχρονο ήταν 6-0

Στην Ροδόπολη το παιχνίδι τελείωσε στο 12ο λεπτό. Ο Εθνικός προηγήθηκε στο 8 ο Παπαδόπουλος ισοφάρισε για την Ροδόπολη στο 10. Στο 12 το Σιδηρόκαστρο πήρε και πάλι προβάδισμα με 1-2 στο 44 το σκορ έγινε 1-3 .Οι φιλοξενούμενοι σημείωσαν άλλα δύο γκολ στο 72 και 82

Με  ένα γκολ του Παπαδόπουλου στο 23 και ένα του Δαγκούλη στο 90 τα Καλά Δέντρα κέρδισαν με 0-2 στον Χείμαρρο

Με δυο γκολ στο 13 και 37 η Σκοτουσσα κέρδισε τον Πήγασο και συνεχίζει να ελπίζει για την παραμονή

Δείτε την βαθμολογία

Στον Α όμιλο της Β κατηγορίας

Δεν ολοκληρώθηκε το παιχνίδι του Ηρακλή με το Άγκιστρο οι γηπεδούχοι προηγούνταν με 2-0 και υπήρξε διακοπή στο 60 αφού οι φιλοξενούμενοι έμειναν με λιγότερους από 7 παίχτες