Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023

ΕΠΣ Σερρών : Ε(Χ) ασε έδαφος η Αμμουδιά , Διπλό για το Χρυσό , ο Λιθότοπος βύθισε την Σκοτούσσα ,ισόπαλο το ντέρμπι στην Παλαιοκώμη , μεγάλα σκορ στην Β κατηγορια

Η Αμμουδιά σκόνταψε στο Χριστός και έμεινε στο 0-0

Το Χρυσο πέρασε από το Μητρουσι κερδίζοντας με 1-2 . Η Σκοτουσσα βυθίζεται ακομη περισσότερο

Στην Β κατηγορια το ντέρμπι στην Παλαιοκώμη έληξε ισόπαλο με 1-1

Στον Α όμιλο της Α κατηγορίας

Νέα ήττα για την Σκοτουσσα στον Λιθότοπο .Η  Δόξα άνοιξε το σκορ στο 6 στο 29 έγινε το 2-0 στο 62 ο Σαββίδης έκανε το 3-0 και ο Τζίμας μείωσε σε 3-1  στο 72

ΔΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Στον Β όμιλο της Α κατηγορίας

Άνετη η επικράτηση του Αστέρα Νεοχωριου το σκορ στο ημίχρονο ήταν 4-0 ( 20,21 ,31,37 ).Ο Σένια στο 55 έκανε το 5-0 στο  81 , 84 ,87 οι γηπεδούχοι σημείωσαν άλλα τρια γκολ ανεβάζοντας τον δείκτη του σκορ στο 8-0

Στο Μητρουσι το Χρυσό προηγήθηκε στο 52 άμεση η απάντηση των γηπεδούχων που ισοφάρισαν στο 58 .Οι φιλοξενούμενοι όμως είχαν απάντηση και στο 88 έκαναν το 1-2

Η Θύελλα άνοιξε το σκορ στο 70 απέναντι στο Ροδολίβος , ο Γιακουμάκης διπλασιασε τα τερματα του και της ομάδος του στο 78

Στον Α όμιλο της Β κατηγοριας

Το Πετρίτσι επιβλήθηκε άνετα του Σιδηροκάστρου Β με 4-0

Στον Β όμιλο της Β κατηγοριας

Η Μεσολακκια επιβλήθηκε του Νεου Σκοπου με 3-1

Στο ντέρμπι στην Παλαιοκωμη  .Οι γηπεδουχοι προηγήθηκαν στο 26 όμως ο Παππας ισοφάρισε στο 62