Κυριακή 5 Μαρτίου 2023

ΕΠΣ Σερρών : Ισοπαλία στο Σκούταρι , κέρδισαν Νιγρίτα , Χρυσό , Λιθότοπος, Πετρίτσι , πολυβόλα Παππας , Ποντισμένο , Μεσολακκια,Πανσερραικη

Α  ΟΜΙΛΟΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Ο Γαιδαρτζης σκόραρε στο 68 και έδωσε την νίκη στον Λιθότοπο . Το Μεγαλοχώρι παραμένει στην ζώνη για την μάχη της παραμονής

Δείτε την βαθμολογία

Β ΟΜΙΛΟΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Το Χρυσο πέρασε και απο τον Δραβήσκο .Οι πρωτοπόροι καθάρισαν το παιχνίδι από το α ημίχρονο σκοράροντας στο 27 και το 43

Με δυο γκολ σε κάθε ημίχρονο η Νιγρίτα κέρδισε με 4-0 το Ροδολίβος .Τα γκολ στο 23 στο 44 στο 47 και το 90

Ισόπαλο το παιχνίδι στο Σκουταρι με το Άγιο Πνεύμα να είναι κερδισμένο αφού παρέμεινε στην πρώτη τετράδα και κράτησε απόσταση από τους γηπεδούχους. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 58 και το Σκούταρι ισοφάρισε στο 68

Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Το Πετριτσι πέρασε από τα Πλατανάκια κερδίζοντας με 0-1. Το Ποντισμενο κέρδισε στο Κάτω Μητρουσι με 1-4

Β ΟΜΙΛΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Με μεγάλα σκορ κέρδισαν Εμμανουηλ Παππας ( 7-0 τον Ελαιώνα ) και Μεσολακκια ( 1-6 τον Ιωνικο )